Beylikdüzü Yıldızlar Cimnastik Spor Kulübü Etkinlik Düzenledi

Beylikdüzü Yıldızlar Cimnastik Kulübü öğrencileri AVM içerisinde düzenlemiş oldukları etkinlikler dahilinde gösteri yaptı. Öğrenci velileri ile birlikte BASIN mensuplarınında ilgi ile izlediği gösteriler izleyicilerden tam puan aldı.

Cumhuriyet Bayramı Kutlama Programı Dahilinde Gösteri 

Kokteyl eşliğinde gerçekleşen etkinliklerde Saray Bosna’da gerçekleşen, Türkiye’yi temsil ederek üçüncülük ünvanı alan 2006 doğumlu Şeval Ergel’de bir gösteri düzenledi. ”Beylikdüzü Cimnastik Kulübü” işletmecisi Kader Yiğit Ergel’inde çocuklarından olan Şeval Ergel performansı ile dikkat çekti. Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri dahilende Beycity Avm içerisinde gerçekleşen etkinlikler ilgi ile izlendi.

Cimnastik Branşı Tüm Spor Branşlarının Temelini Oluşturuyor

Tüm sporların temeli cimnastik hem kız, hemde erkek çocuklara hitap eden fiziki ve ruhsal gelişimi sağlayan özellikle erken başlanması gereken olimpik bir branş, çocuklar üzerinde fiziki gelişimi sağlarken aynı zamandada estetik bir görüntüye sahip olmalarını, boylarına göre kilo ve vücut kas kitlelerini dengelemelerini sağlıyor.

Beylikdüzü Yıldızlar Cimnastik Kulübü Kader Yiğit Ergel

Sevgi, saygı, hoşgörü, takım ruhu, sorumluluk, fair-play ruhu değerleri ile çalışmalarına başladıklarını ifade eden Ergel, 4 yaşında spora cimnastik ile başlayan bir çocuğun kaçınılmaz derece diğer çocuklardan farklı olduğunu ifade ediyor.  Beden hakimiyetine sahip, esnek, el- ayak koordinasyonu gelişmiş, kas-kemik yapısı güçlenmiş, denge sahibi bir çocuk olacağını ayrıca  fiziki farklılıkları, bir de sosyal anlamda gelişimini düşünelim; sorumluluk sahibi, spor disiplininin ne demek olduğunu bilen, özgüveni yüksek ve sosyal bir çocuk en belirgin özellik olacaktır…

www.beylikduzu.com.tr